Contactar amb l’AFA

Adreça:
Sant Marian, 31 – 56
08221 Terrassa

Telèfon:  937 362 939

Junta: junta@afabisbatdegara.cat

Per contactar amb les comissions de l’AFA.

Comissió de Biblioteca: biblioteca@afabisbatdegara.cat

Comissió de Bisbetó: bisbeto@afabisbatdegara.cat

Comissió de Cultura: cultura@afabisbatdegara.cat

Comissió d’Extraescolars: extraescolars@afabisbatdegara.cat

Comissió de Festes: festes@afabisbatdegara.cat

Comissió de Socialització de Llibres: llibres@afabisbatdegara.cat

Comissió de Menjador: menjador@afabisbatdegara.cat

Comissió de Mobilitat: mobilitat@afabisbatdegara.cat

Comissió de Mercabisbat: mercabisbat@afabisbatdegara.cat

Comissió de Colònies: colonies@afabisbatdegara.cat

Jornades d’Iniciació Esportiva: jie@afabisbatdegara.cat


Temes web i/o suggeriments: web@afabisbatdegara.cat